Перейти далі
День відкритих дверей

Святкуємо 120 років Opel разом!

Результати розіграшу 120 сувенірів

День відкритих дверей у дилерських центрах Opel: 120 років нам, а 120 подарунків — вам!

 
 • Цього року Opel святкує свій ювілей – 120 років!
 • Opel запросив українських автолюбителів на День відкритих дверей з нагоди 120-річного ювілею, що відбувся 13 липня одночасно в різних містах України.

19 липня 2019 року

13 квітня 2019 року у салонах офіційних дилерів Opel в Україні з нагоди 120-річчя марки Opel відбувся День відкритих дверей, на який було запрошено справжніх шанувальників марки Opel в Україні.

 

Німецька марка Opel є одним з почесних гравців на міжнародній автомобільній арені: 120 років історії, сповненої концептуальними та навіть ракетними автомобілями, легковими моделями «на кожен день», фургонами для комерційного використання, новітніми розробками у сфері безпеки та технологій. Проте 120 років — то не просто цифра, а колосальний досвід: сьогодні компанія впевнено дивиться у майбутнє, пропонуючи покупцям широкий модельний ряд транспортних засобів. Після «перезавантаження» в Україні бренд стрімко рухається вперед та нарощує свою присутність. Після оновлення дилерської мережі та модельного ряду, українські автолюбителі змогли особисто ознайомитися із новинками німецької марки під час Дня відкритих дверей Opel.

 

 

Попри те, що 120 років святкує наш бренд, подарунки — 120 приємних пам’ятних сувенірів — отримають гості заходу! Серед них: спортивні сумки, портативні колонки, бездротові навушники, павер-банки, набори інструментів. Для того, щоб взяти участь в розіграші пам’ятних подарунків, необхідно було зареєструватися та здійснити тест-драйв оновленої модельної лінійки Opel. У гамі тестових автомобілів представлені комфортний та демократичний седан Astra, розкішна та технологічна бізнес-модель Insignia Grand Sport, компактний міський кросовер Crossland X, місткий та вишуканий Grandland X. Окрім тест-драйву та розіграшу подарунків, марка Opel підготувала справжнє сімейне свято: пікнік на відритому повітрі, ігри, забави для дітей. Дякуємо всім, хто завітав до нас на свято, щоб стати новою сім’єю Opel в Україні!

 

День відкритих дверей було проведно одночасно у п’яти містах України у салонах офіційних дилерів Opel:

 

 • Київ:
  • Opel Центр Київ «Автохаус Віпос»
  • Opel Центр Київ «Автоцентр на Столичному»
 • Запоріжжя — Opel Центр Запорожжя «Ліон Авто»
 • Львів — Opel Центр Львів «Ілта Львів»
 • Харків — Opel Центр Харків «Альфа Авангард»
 • Хмельницький — Opel Центр Хмельницький «Автоцентр ЛІГА».

 

Розіграш святкових сувенірів було проведено 15 липня за допомогою сервісу Random.org. Вітаємо переможців розіграшу 120 подарунків від Opel!

 

Нижче публікуємо знимки сторінок екранів комп’ютерів з результатами розіграшів, що проводились за допомогою Random.org кожним дилером окремо, з-поміж учасників тест-драйвів 13 та 14 липня 2019 р.

 

Переможцями стають перші 20 учасників у списку після random-розіграшу в окремо взятому дилерському центрі.

 

Із переможцями незабаром зв’яжуться представники дилерських центрів Opel для уточнення деталей отримання подарунків.