Перейти далі
Юридична інформація

Юридична інформація

Цей веб-сайт (надалі «Сайт») утримується компанією Opel Automobile GmbH, що зареєстрована відповідно до законодавства Німеччини та має юридичну адресу на Bahnhofsplatz, 65423, Рюссельсхайм-на-Майні, Німеччина, від імені групи пов’язаних компаній, які виконують функції імпортерів автомобілів марки Opel у Європі (надалі «Opel»).

 

Будь ласка, уважно прочитайте ці умови перед використанням Сайту. Використовуючи Сайт, ви погоджуєтеся з цими умовами не залежно від того, вирішили ви зареєструватися в Opel чи ні. Якщо ви не приймаєте ці умови, не користуйтеся Сайтом.

Попередження

Інформація, що подана на цій сторінці, задумана як найбільш повна та достовірна. Проте ми залишаємо за собою право вносити зміни в будь-який час, без попереднього повідомлення, у ціни, кольори, матеріали, склад обладнання, технічні характеристики, перелік моделей та їхню наявність в Україні.

 

Деякі посилання, наведені на цьому Сайті, можуть вести на сайти, що утримуються незалежними власниками. За достовірність даних, що подаються на них, відповідають винятково власники таких сайтів. Opel не контролює та не несе відповідальності за зміст незалежних сайтів та надає ці посилання своїм відвідувачам для їхньої зручності.

Правила та умови використання сайту

1. Інтелектуальна власність


Всі матеріали на Сайті є інтелектуальною власністю Opel. Такі матеріали не можуть бути скопійовані або відтворені, за винятком випадків, необхідних для їхнього перегляду в інтернеті. Проте, ви можете друкувати цілі сторінки сайту на папері для особистого користування на таких умовах:

(a) документи або пов'язані з ними графічні матеріали, що розміщені на Сайті, не повинні змінюватися у жодний спосіб;
(b) графічні матеріали з Сайту не повинні використовуватися окремо від відповідного тексту;
(c) повідомлення про авторські права та торговельну марку Opel або інші застереження чітко видно на всіх примірниках.

Незважаючи на вищесказане, час від часу Opel зможе надавати вам можливість завантажувати шпалери, заставки та інші утиліти з Сайту. Такі завантаження підпадають під дію цих умов.

Будь-яке використання окремих матеріалів з Сайту в будь-яких цілях, окрім зазначених в цих умовах, заборонено. Матеріали на цьому Сайті були ретельно перевірені та протестовані на всіх етапах їхнього створення. Незважаючи на це, Opel, як і раніше рекомендує використовувати антивірусну програму перед його використанням. Крім того, Opel рекомендує користуватися найостаннішими версіями антивірусного програмного забезпечення.

2. Посилання на сайт

 

Якщо ви бажаєте надати посилання на Сайт, це повинна бути домашня сторінка Opel.

3. Доступ до послуг

Хоча Opel прагне забезпечити доступність Сайту цілодобово, Opel не несе відповідальності, якщо з якоїсь причини Сайт буде не доступний у певний час або протягом якогось періоду.

Доступ до сайту може бути тимчасово та без повідомлення припинений у разі відмови системи, необхідності технічного обслуговування чи ремонту або з причин, що не залежать від Opel.

4. Надані відвідувачами матеріали та їхня поведінка


За винятком персональної інформації, яка підпадає під політику конфіденційності Opel, будь-які матеріали, які ви передаєте або розміщуєте на сайті, вважаються неконфіденційними та немайновими. Opel не нестиме жодних зобов'язань щодо таких матеріалів. Opel та призначені ним особи можуть вільно копіювати, розкривати, поширювати, включати та іншим чином використовувати такі матеріали та дані, зображення, звуки, текст та інші речі, що зустрічаються в них, з будь-якою метою.

Вам заборонено розміщувати або передавати на Сайт або з Сайту матеріали, які:

(a) є загрозливими, наклепницькими, непристойними, ненормативними, мають крамольний, образливий, порнографічний, ганебний характер, підбурюють до расової ненависті, дискримінації, залякування, скандалів, підбурюють до непристойних дій, несуть богохульство, порушують довіру, порушують конфіденційність або можуть викликати роздратування чи незручності; або
(b) , для яких ви не отримали всі необхідні ліцензії та / або погодження; або
(c) що являють собою або заохочують до поведінки, що вважатиметься кримінальним злочином, що тягне за собою цивільну відповідальність або іншим чином суперечить законодавсту або порушує права будь-якої третьої сторони в будь-якій країні світу; або
(d) які є технічно шкідливими (включаючи, без обмежень, комп’ютерні віруси, логічні бомби, троянських коней, хробаків, шкідливі компоненти, пошкоджені дані або інше шкідливе програмне забезпечення або шкідливі дані).

Вам не дозволено зловживати Сайтом у будь-який спосіб, включаючи, без обмежень, його зламування.

Компанія Opel усіляко співпрацюватиме з представниками правоохоронних органів або суду, що наказують компанії Opel розкрити особистість або встановити місцезнаходження будь-якої особи, яка публікує будь-які матеріали на порушення пункту 4 цих умов.


5. Достовірність інформації

Інформація на цьому Сайті, призначена для клієнтів Opel. Opel вживатиме усіх доцільних зусиль, щоб забезпечити точність та актуальність інформації, що публікується на цьому Сайті. Проте через специфіку ведення обліку запасів транспортних засобів на складах та змін, внесених до специфікацій транспортних засобів під час щорічних оновлень і т. і., продукція, представлена на цьому Сайті, може відрізнятися від найновіших специфікацій. Деякі з описаних або показаних видів обладнання можуть бути доступні лише в певних країнах або лише за додаткову плату. Перед замовленням радимо клієнтам перевіряти наявність всіх суттєво необхідних характеристик та обладнання автомобілів у офіційних дилерів. Opel залишає за собою право змінювати технічні характеристики та склад обладнання своєї продукції у будь-який час без попередження. Opel не несе жодної відповідальності за будь-які претензії або збитки, що можуть бути спричинені довір’ям до матеріалів на цьому Сайті.

Не слід покладатися на будь-які заяви, зроблені на Сайті, а матеріали на Сайті надаються «як є», без жодних умов, гарантій або інших зобов’язань будь-якого роду. Відповідно, у максимальний спосіб, дозволений законодавством, Opel надає вам Сайт на тій підставі, що Opel виключає всі заяви, гарантії і умови або інші зобов’язання (включаючи, без обмежень, будь-які умови, можливі за законом), які, крім цих умов, можуть мати силу щодо Сайту.

6. Відповідальність

Компанія Opel та її посадові особи, директори, співробітники або агенти не нестимуть жодну відповідальність за будь-яку суму або вид збитків або шкоди, якої можете зазнати ви або третя сторона (включаючи, без обмежень, будь-які прямі, непрямі, штрафні чи наслідкові збитки або шкоду, або втрату доходу, прибутку, гудвілу, даних, контрактів, використання грошей або збитки чи шкоду, що виникають або пов’язані якимось чином з перериванням ділової діяльності, та у випадку цивільного правопорушення (в тому числі пов’язані з Сайтом будь-яким способом) або у зв’язку з використанням, неможливістю використання або наслідками використання Сайту, будь-яких сайтів, що ведуть на нього, або матеріалів на таких сайтах, включаючи, але не обмежуючись, втратами або пошкодженнями через дію вірусів, які можуть вразити ваше комп’ютерне обладнання, програмне забезпечення, дані або інше майно через ваш доступ, використання або перегляд сторінок на Сайті або завантаженням вами будь-яких матеріалів з Сайту чи будь-яких інших сайтів, що ведуть на нього. Ніщо в цих умовах не виключає та не обмежує відповідальність компанії Opel за:

(a) смерть або тілесні ушкодження, викликані недбалістю компанії Opel ;
(b) шахрайство або навмисне введення в оману;
(c) будь-яку відповідальність, що не може бути виключена або обмежена відповідно до права, що належить до вжитку.

7. Вибір права та юрисдикція

Будь-який спір, що може виникнути у зв’язку з цим Сайтом, буде розглядатися відповідно до законодавства Німеччини судами Франкфурта-на-Майні у Німеччині.

 

8. Інше

 

Більш детальна інформація та фінансова звітність компанії доступна за посиланням: https://ua-media.groupe-psa.com/Дата останнього оновлення: 9 квітня 2020 року