Перейти далі

Регламент доступу до інформації та використання кукі-файлів

Цей веб-сайт обслуговується Товариством з обмеженою відповідальністю «Пежо Сітроен Україна» (надалі «Opel») в якості контролера. Усі інші мікросайти, що обслуговуються ТОВ «Пежо Сітроен Україна», розміщено на серверах у Європі нашим ІТ-постачальником MRM (Франкфурт-на-Майні, Німеччина). Юридична адреса ТОВ «Пежо Сітроен Україна»: вул. Кирилівська, буд. 60, м.Київ, 04080.

 

Будь ласка, уважно ознайомтеся з цим регламентом перед використанням цього веб-сайту, бо в ньому розповідається, яким саме чином ми оброблятимемо персональні дані та використовутимемо кукі-файли. Використовуючи цей сайт ви погоджуєтеся з цим регламентом.

1. типи даних, що обробляються / посилання на інші сайти

Opel дбає про вашу приватність. Ми збираємо та обробляємо різні типи персональних даних на цьому веб-сайті. До них належить:

 

 • Інформація, яку ви надаєте нам при реєстрації, запиті та використанні наших послуг і нашого сайту, така як прізвище та ім’я, поштова адреса, адреса електронної пошти, а також файли зображень, завантажені вами як користувачем.
 • Інформація, яка нам потрібна, коли ви повідомляєте про проблему з нашим сайтом.
 • Інформація, зібрана за допомогою кукі-файлів

 

Для отримання більш детальної інформації, див. Розділ 2.

 

Цей веб-сайт може також містити посилання на інші веб-сайти Opel або веб-сайти партнерів Opel, авторизованих СТО, інших дочірніх компаній або веб-сайтів соціальних мереж. Коли ви клацаєте на таке посилання, що веде на вказані вище веб-сайти Opel або веб-сайти третіх сторін, майте на увазі, що такі веб-сайти мають свої власні регламенти доступу до інформації. Ознайомтеся з тамтешнім регламентом доступу до інформації при використанні таких веб-сайтів.

 

Цей веб-сайт також може містити вбудовані фрейми (iFrames) з інформаційним наповненням з інших веб-сайтів Opel або веб-сайтів третіх осіб. Opel не несе відповідальності за запозичені матеріали, представлені у вбудованих фреймах. За достовірність даних, що подаються у них, відповідають винятково власники таких сайтів. Opel не контролює та не несе відповідальності за інформаційне наповнення незалежних веб-сайтів та надає ці запозичені матеріали для перегляду своїм відвідувачам для їхньої зручності. Наслідок: коли ви відвідуєте сторінку, що містить таке інформаційне наповнення, вам можуть бути підвантажені кукі-файли з цих сторонніх веб-сайтів. Opel не контролює поширення таких кукі-файлів. Будь ласка, ознайомтеся з регламентом доступу до інформації третьої сторони, щоб отримати більш детальну інформацію.

 

2. інформація про обробку персональних даних

Ваші персональні дані оброблятимуться з метою  адміністрування та виконання ваших запитів та, за потреби, для індивідуалізованої роботи з потенційними клієнтами та досліджень ринку нами та компанією Opel Automobile GmbH (Bahnhofsplatz, 65423 Рюссельсхайм-на-Майні, Німеччина), у якості контролерів таким чином:

 

Дані оброблятимуться  відповідно до пункту 1a статті 6 Загального регламенту ЄС із захисту даних (GDPR) у разі, якщо ви надаєте свою згоду та/або до пункту 1b статті 6 регламенту GDPR у разі онлайн-запитів.

 

Ми як контролери обробляємо ваші персональні дані таким чином.

 

Дані та мета використання

 

Ідентифікація та контактні дані:

 • Контактна інформація: Стать, звертання*, ім’я*, прізвище*, вулиця*, поштовий індекс, місто, номер телефону, адреса електронної пошти*
  • Щоб виконати ваш запит(-и) – реєстрацію на тест-драйв, запит про персональну комерційну пропозицію, запис на СТО, підписку на новини, загальні запити.

 

Залежно від типу вашого запиту вам можливо доведеться обов’язково надати певну додаткову інформацію:

 • Інформація про модель, що вас цікавить: назва моделі, тип кузова, рівень комплектації, тип двигуна тощо.
  • Щоб виконати ваш запит про реєстрацію на тест-драйв та запит про комерційну пропозицію.
 • Дійсна інформація про ваш транспортний засіб: Код кузова (VIN), державний номер, тип пального, дата першої реєстрації, показник одометра, дата та час, коли ви бажаєте передати автомобіль на СТО, дата та час, коли ви бажаєте забрати автомобіль з СТО, тип технічного обслуговування*, необхідність в автомобілі на заміну, бажаний спосіб зв’язку.
  • Щоб записати вас на сервіс.
 • Особисті повідомлення, тип запиту*
  • Щоб записати вас на сервіс або надати відповідь на загальне звернення.
 • Дані про кредитування: термін та дата початку дії кредитного довогору, перший внесок, страхування кредиту
  • Щоб виконати ваш запит про комерційну пропозицію на автомобіль з пробігом.
 • Обраний партнер Opel
  • Щоб виконати ваш запит про реєстрацію на тест-драйв, запит про комерційну пропозицію (на новий автомобіль чи автомобіль з пробігом) або запит про запис на сервіс.

 

Дані про клієнтів — юридичних осіб

 • Розмір автопарку, структура парку (легкові автомобілі чи легкі комерційні автомобілі), тип відповідальності (користувач або той, хто вибирає авто), дані про те, чи автомобілі Opel вже використовуються в автопарку.
  • Щоб виконати ваш загальний запит про наявні послуги для клієнтів, послуги кредитування, продукцію Opel та питання щодо діяльності підприємства.

 

Додаткові маркетингові дані (за потреби):

 • Звертання, ім'я*, прізвище*, адреса електронної пошти*, номер телефону та пов’язана інформація, надана вами (в рамках / у зв’язку з вашими запитами-див. дані в пункта a—e розділу 1)
  • Обслуговування клієнтів: наприклад, запрошення на заходи, інформація про (технічні) оновлення, що стосуються вашого транспортного засобу чи транспортного засобу, який вас цікавить, або будь-яких транспортних послуг; повідомлення про терміни технічного обслуговування,  технічного огляду, рекомендовані дати обслуговування або допомогу у разі поломки.
  • Інформація про клієнтів: Наприклад, контактна інформація для інформування про нові автомобілі та авто з пробігом, кредитові та лізингові пропозиції, обслуговування на СТО дилера, спеціальні пропозиції про технічний огляд та технічні роботи або сервісні кампанії для вашого автомобіля.
  • Реклама: Індивідуальна або персоналізована реклама пропозицій, продукції та послуг.
  • Опитування вдоволення клієнтів: Зв’язок після покупки автомобіля або візиту на СТО з метою з’ясувати, чи ви задоволені своїм автомобілем або якістю обслуговування

 

Інформація, зібрана за допомогою кукі-файлів

 • Будь ласка, див. розділ 7 за докладною інформацією

 

Елементи даних, відмічені зірочкою*, що перераховані вище в розділах 1—4, є обов’язковими та необхідні для виконання вашого запиту. Тому ви зобов’язані надати такі дані. Якщо ви не надасте дані, ми не зможемо виконати ваш запит.

 

На основі вашої поведінки як користувача під час перегляду сторінок на нашому сайті у рамці поверх сторінки вам може бути показана пропозиція зареєструватися на тест-драйв або одержати ваучер на модель, що вас зацікавила. Будь ласка, див. розділ 7 за докладною інформацією щодо кукі-файлів.

 

Ваші персональні дані будуть зберігатися для вищевказаних цілей протягом наступних трьох років після останнього контакту з Opel.

 

 

Одержувачі

 

З метою, що перерахована нижче, ми передаємо ваші персональні дані таким одержувачам:

 

Дані / мета (цілі) / одержувач (одержувачі)

 

Ідентифікація та контактні дані

 • Стосовно: Інформації про модель, що вас цікавить, актуальної інформації про автомобіль, особистих повідомлень, даних про кредитування, даних про обраних партнерів Opel.
  • Щоб надати відповіді на звертання клієнтів чи потенційних клієнтів, надати послуги для клієнтів, з метою реклами, з метою проведення опитувань щодо вдоволеності клієнтів
   • Ми разом з Opel Automobile GmbH ділимося вашими персональними даними з відповідними залученими виконавцями (постачальниками ІТ-послуг, послуг вивчення ринку та маркетингових послуг) з метою виконання зазначених цілей. Зокрема, ми передаємо ваші персональні дані такому постачальнику послуг:

    MRM McCann GmbH
    Großer Hasenpfad 44
    60598 Frankfurt

 

Дані про клієнтів — юридичних осіб

 • Розмір автопарку, структура парку (легкові автомобілі чи легкі комерційні автомобілі), тип відповідальності (користувач або той, хто вибирає авто), дані про те, чи автомобілі Opel вже використовуються в автопарку.
  • Щоб надати відповіді на звертання клієнтів чи потенційних клієнтів, надати послуги для клієнтів, з метою реклами, з метою проведення опитувань щодо вдоволеності клієнтів
   • Зокрема, ми передаємо ваші персональні дані такому постачальнику послуг:

    Conteam Below GmbH
    Am Brand 41
    55116 Mainz

 

Додаткові маркетингові дані (за потреби)

 • Звертання, ім'я*, прізвище*, адреса електронної пошти*, номер телефону та пов’язана інформація, надана вами (в рамках / у зв’язку з вашими запитами-див. дані в пункта a—e розділу 1)
  • Щоб надати відповіді на звертання клієнтів чи потенційних клієнтів, надати послуги для клієнтів, з метою реклами, з метою проведення опитувань щодо вдоволеності клієнтів
   • За потреби ми передаємо ваші персональні дані відповідному офіційному дилеру чи сервісному партнеру Opel, що був вибраний вами.

3. використання кукі-файлів

З метою оптимізувати надання нами послуг на цьому веб-сайті, у повідомленнях електронної пошти, онлайн-сервісах, рекламних оголошеннях та інтерактивних програмах використовуються кукі-файли.

 

Що таке «кукі-файли»?

Кукі-файл — то невеликий файл, що зазвичай складається з літер та цифр, який надсилається нашим сервером до кукі-файлу веб-переглядача, що зберігається на жорсткому диску вашого комп'ютера. Основна мета кукі-файлу —дозволити нашому веб-серверу надавати користувачеві індивідуальним чином налаштовані веб-сторінки, які роблять відвідування веб-сайту Opel більш персоналізованим та краще відповідають індивідуальним потребам користувача. Деякі кукі-файли важливі для функціональності цього веб-сайту та активуються автоматично під час візитів користувачів. Певні файли-кукі дозволяють нам надавати користувачеві послуги та можливості, які найкращим чином відповідають його потребам, а також адаптувати надання йому послуг таким чином, щоб забезпечити просту та швидку роботу сайту.

 

Які кукі-файли використовують на цьому сайті?

На цьому веб-сайті компанією Opel можуть використовуватися три типи кукі-файлів, які класифікуються таким чином:

 

 • Обов’язкові кукі-файли
 • Експлуатаційні кукі-файли
 • Постійні кукі-файли

 

 

Обов’язкові кукі-файли

Обов’язкові кукі-файли дозволяють нашим користувачам переглядати сторінки на веб-сайту та використовувати його можливості. Без цих кукі-файлів не зможуть працювати такі послуги, як конфігуратор автомобілів, пошук дилерів або форми запитів.

 

Ми використовуємо обов’язкові кукі-файли, щоб:

 • Переконатися, що веб-сторінки працюють, а їхні можливості виконуються належним чином, та
 • Дозволити вам зберігати свій вибір у конфігураторі автомобілів, та
 • Дозволити вам спланувати маршрут до найближчого дилера на сторінці пошуку дилерів.

 

 

Експлуатаційні кукі-файли

В експлуатаційних кукі-файлах збирається інформація про те, як користувачі користуються нашим сайтом. Вони допомагають нам поліпшувати функціональність нашого сайту, бачити, які розділи становлять найбільший інтерес для наших клієнтів, та дізнаватися більше про ефективність рекламних кампаній. Усе це допомагає нам пропонувати нашим користувачам послуги та можливості, які якнайкраще відповідають їхнім потребам.

 

Ми використовуємо експлуатаційні кукі-файли, щоб:

 • Збирати статистичні дані про те, як використовується наш сайт
 • Бачити, на скільки ефективні наші рекламні кампанії, та
 • Аналізувати поведінку користувачів, не прив’язану до конкретних осіб, та, таким чином, покращувати наш веб-сайт.

Деякі експлуатаційні кукі-файли надані уповноваженими третіми особами, але ми не дозволяємо використовувати такі файли з метою, що відмінна від зазначеного вище переліку.

 

 

Постійні кукі-файли

Так звані «постійні кукі-файли» зберігаються на комп’ютері або пристрої користувача між сеансами веб-переглядача. Вони призначені для зберігання налаштувань користувача та мають поліпшувати використання веб-сайту при наступному візиті.  Деякі з таких кукі-файлів надаються уповноваженими третіми особами.

 

Ми використовуємо «постійні кукі-файли», щоб:

 • Надавати користувачам можливість переглядати спеціальні пропозиції від Opel, які, на нашу думку, можуть їх зацікавити;
 • Надавати нашим інформаційним та рекламним партнерам інформацію про ваш візит, щоб вони могли пропонувати вам таргетовану рекламу;
 • Ділитися інформацією з партнерами, які пропонують певні послуги на нашому сайті. Інформація надається лише з метою надання послуги, продукту або функції (наприклад, функції вибору кольору в конфігураторі автомобілів) та не використовується з іншою метою.

Деякі «постійні кукі-файли» надані уповноваженими третіми особами, але ми не дозволяємо використовувати такі файли з метою, що відмінна від зазначеного вище переліку.

4. веб-маяки та пікселі

На цьому веб-сайті встановлено веб-маяки (їх також називають «піксельними тегами»). Часто-густо веб-маяк — це прозоре графічне зображення, зазвичай завбільшки 1×1 піксель, яке розміщується на веб-сайті або в електронному листі, що використовується для моніторингу поведінки користувача, що відвідує веб-сайт або надсилає електронного листа. Веб-маяки використовуються технічними засобами третіх осіб (зокрема на цьому сайті застосовано код Omniture Publish) для моніторингу активності користувачів на нашому сайті. Веб-маяк дозволяє відстежувати, з якого комп’ютера було здійснено візит на певний веб-сайт, коли та звідки саме (рівень країни/міста).

5. відстеження та аналіз поведінки користувачів

З метою постійної оптимізації маркетингової комунікації компанією Opel використовується аналітичне програмне забезпечення «Omniture Publish», створене корпорацією Adobe. Воно дозволяє відстежувати поведінку користувачів в режимі реального часу за такими параметрами як час, географічне положення та використання цього веб-сайту. Така інформація збирається за допомогою пікселів відстеження та / або кукі-файлів, що використовуються для відслідковування поведінки. Інформація, зібрана за допомогою пікселів відстеження та / або кукі-файлів, що використовуються для відслідковування поведінки, є анонімною та не пов’язана з персональними даними. Усі дані, які необхідні для такого аналізу, зберігаються на серверах Adobe Systems Incorporated в місті Лондон, Велика Британія. Opel не надає ці дані третім особам для незалежного використання. Якщо ви не бажаєте брати участь в такому аналізі, ви можете скасувати свою участь тут: http://www.adobe.com/privacy/opt-out.html

6. ретаргетинг

За допомогою кукі-файлів для ретаргетингу, ми можемо робити пропозиції більш цікавими для наших користувачів. Кукі-файли для ретаргетингу зберігаються на комп’ютері або пристрої користувача Інтернету під час сеансів веб-переглядача. Вони дозволяють рекламувати продукцію Opel на сайтах партнерів та у соціальних мережах для користувачів, що цікавляться продукцією Opel.

 

Вставка цих рекламних оголошень повністю анонімна завдяки використанню технології кукі-файлів. Жодні персональні дані (такі як IP-адреса тощо) не будуть зберігатися. Крім того,  ваші персональні дані не будуть додані до жодної персональної конфігурації користувача. Крім того, жодні дані про користувача не будуть передані власникам веб-сайтів партнерів чи соціальним мережам. Реклама також повністю анонімна.

 

У будь-який час ви маєте можливість унездатнити використання кукі-файлів для повторного таргетингу, клацнувши на наступне посилання http://www.turn.com/privacy/opt-out-of-the-turn-platform

7. кукі-файли, які ми використовуємо

У цьому розділі ми розповімо вам про кукі-файли, що використовуються на нашому сайті. Якщо ви не згодні з налаштуванням окремих кукі-файлів, ви можете деактивувати відповідні файли, клацнувши на назву потрібного кукі-файлу. На випадок браку прямих посилань на деактивацію певних кукі-файлів ви можете обмежити використання таких файлів у налаштуваннях веб-переглядача (див. пункт 8).

Кукі-файли на версії сайту для настільних та портативних комп’ютерів.

 

Ці кукі-файли, що відстежують демонстрацію показу рекламних оголошень онлайн, продемонструють вам відповідну онлайн-рекламу на основі того, що ви раніше переглядали та на що клацали, а також відповідно до сторінок нашого сайту, які ви відвідали.

 

Кукі-файл: Ad Pepper Media

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Цей кукі-файл, що відстежує демонстрацію показу рекламних оголошень онлайн, продемонструє вам відповідну онлайн-рекламу на основі того, що ви раніше переглядали та на що клацали, а також відповідно до сторінок нашого сайту, які ви відвідали.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

Кукі-файлAddThis

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Цей кукі-файл, що відстежує демонстрацію показу рекламних оголошень онлайн, продемонструє вам відповідну онлайн-рекламу на основі того, що ви раніше переглядали та на що клацали, а також відповідно до сторінок нашого сайту, які ви відвідали.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

Кукі-файлAdspirit

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Цей кукі-файл, що відстежує демонстрацію показу рекламних оголошень онлайн, продемонструє вам відповідну онлайн-рекламу на основі того, що ви раніше переглядали та на що клацали, а також відповідно до сторінок нашого сайту, які ви відвідали.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

Кукі-файлredvertisment

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Цей кукі-файл, що відстежує демонстрацію показу рекламних оголошень онлайн, продемонструє вам відповідну онлайн-рекламу на основі того, що ви раніше переглядали та на що клацали, а також відповідно до сторінок нашого сайту, які ви відвідали.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

Кукі-файлAppNexus

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Цей кукі-файл, що відстежує демонстрацію показу рекламних оголошень онлайн, продемонструє вам відповідну онлайн-рекламу на основі того, що ви раніше переглядали та на що клацали, а також відповідно до сторінок нашого сайту, які ви відвідали.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

Кукі-файлFacebook

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Цей кукі-файл, що відстежує демонстрацію показу рекламних оголошень онлайн, продемонструє вам відповідну онлайн-рекламу на основі того, що ви раніше переглядали та на що клацали, а також відповідно до сторінок нашого сайту, які ви відвідали.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

Кукі-файлAtlas

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Цей кукі-файл, що відстежує демонстрацію показу рекламних оголошень онлайн, продемонструє вам відповідну онлайн-рекламу на основі того, що ви раніше переглядали та на що клацали, а також відповідно до сторінок нашого сайту, які ви відвідали.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

Кукі-файлAmazon Associates

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Цей кукі-файл, що відстежує демонстрацію показу рекламних оголошень онлайн, продемонструє вам відповідну онлайн-рекламу на основі того, що ви раніше переглядали та на що клацали, а також відповідно до сторінок нашого сайту, які ви відвідали.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

Кукі-файлMicrosoft Advertising

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Цей кукі-файл, що відстежує демонстрацію показу рекламних оголошень онлайн, продемонструє вам відповідну онлайн-рекламу на основі того, що ви раніше переглядали та на що клацали, а також відповідно до сторінок нашого сайту, які ви відвідали.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

Кукі-файлGoogle AdWords

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Цей кукі-файл, що відстежує демонстрацію показу рекламних оголошень онлайн, продемонструє вам відповідну онлайн-рекламу на основі того, що ви раніше переглядали та на що клацали, а також відповідно до сторінок нашого сайту, які ви відвідали.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

Кукі-файлTurn

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Цей кукі-файл, що відстежує демонстрацію показу рекламних оголошень онлайн, продемонструє вам відповідну онлайн-рекламу на основі того, що ви раніше переглядали та на що клацали, а також відповідно до сторінок нашого сайту, які ви відвідали.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

Кукі-файлEloqua

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Цей кукі-файл, що відстежує демонстрацію показу рекламних оголошень онлайн, продемонструє вам відповідну онлайн-рекламу на основі того, що ви раніше переглядали та на що клацали, а також відповідно до сторінок нашого сайту, які ви відвідали.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

Кукі-файлSMART AdServer

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Цей кукі-файл, що відстежує демонстрацію показу рекламних оголошень онлайн, продемонструє вам відповідну онлайн-рекламу на основі того, що ви раніше переглядали та на що клацали, а також відповідно до сторінок нашого сайту, які ви відвідали.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

Кукі-файлDoubleclick

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Цей кукі-файл, що відстежує демонстрацію показу рекламних оголошень онлайн, продемонструє вам відповідну онлайн-рекламу на основі того, що ви раніше переглядали та на що клацали, а також відповідно до сторінок нашого сайту, які ви відвідали.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

Кукі-файлIntelliAd

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Цей кукі-файл, що відстежує демонстрацію показу рекламних оголошень онлайн, продемонструє вам відповідну онлайн-рекламу на основі того, що ви раніше переглядали та на що клацали, а також відповідно до сторінок нашого сайту, які ви відвідали.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

- - -

 

Кукі-файл: Signal (Email: contact@brighttag.com)

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Цей кукі-файл використовується для підрахунку відвідувачів нашого веб-сайту та оцінювання того, як вони ним користуються.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

Кукі-файлAdobe Analytics

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Цей кукі-файл використовується для підрахунку відвідувачів нашого веб-сайту та оцінювання того, як вони ним користуються.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

Кукі-файлeDX

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Цей кукі-файл використовується для підрахунку відвідувачів нашого веб-сайту та оцінювання того, як вони ним користуються.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

Кукі-файлDecibelinsight

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Цей кукі-файл використовується для підрахунку відвідувачів нашого веб-сайту та оцінювання того, як вони ним користуються.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

- - -

 

Кукі-файлCelebrus

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Цей кукі-файл використовується для аналізу використання нашого веб-сайту з метою оптимізації.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

Кукі-файлForeSee

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Цей кукі-файл використовується для аналізу використання нашого веб-сайту з метою оптимізації.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

Кукі-файлIperception

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Цей кукі-файл використовується для аналізу використання нашого веб-сайту з метою оптимізації.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

Кукі-файлQualtrics

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Цей кукі-файл використовується для аналізу використання нашого веб-сайту з метою оптимізації.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

Кукі-файлTest & Target

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Цей кукі-файл використовується для аналізу використання нашого веб-сайту з метою оптимізації.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

Кукі-файлDemdex | Adobe Audience Manager

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Цей кукі-файл використовується для аналізу використання нашого веб-сайту з метою оптимізації.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

Кукі-файлManager

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Цей кукі-файл використовується для аналізу використання нашого веб-сайту з метою оптимізації.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

- - -

 

Кукі-файлPsyma

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Цей кукі-файл гарантує, що онлайн-опитування, які ви вже завершили або від яких відмовилися, не показуватимуться вам знову.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

- - -

 

Кукі-файлIgnitionOne (Email: privacy@ignitionone.com)

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Цей кукі-файл використовується для аналізу використання нашого веб-сайту з метою відображення ваучерних програм для певних типів шаблонів використання.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

- - -

 

Кукі-файлAIC_SESSIONID

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Цей кукі-файл використовується лише за використання функції чату.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

Кукі-файлAIC_BAYEUX_BROWSER

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Цей кукі-файл використовується лише за використання функції чату.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

Кукі-файлAVAYA_IC_WEBADMIN_COOKIE

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Цей кукі-файл використовується лише за використання функції чату.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

Кукі-файлaicEscStartURL

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Цей кукі-файл використовується лише за використання функції чату.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

Кукі-файлchat_escalate

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Цей кукі-файл використовується лише за використання функції чату.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

Кукі-файлDW + Tenant Name

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Цей кукі-файл використовується лише за використання функції чату.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

Кукі-файлJSESSIONID

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Цей кукі-файл використовується лише за використання функції чату.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

Кукі-файли на мобільній версії сайту.

 

Кукі-файл: FITSID

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Цей кукі-файл використовується для ідентифікації користувача в анонімній формі. Він містить інформацію про особисті налаштування користувача на сайті (мова, критерії пошуку, сконфігурована модель тощо) та зберігає певні послідовності взаємодії, щоб забезпечити гнучку навігацію та переходи між окремими сторінками.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

- - -

 

Кукі-файл: lgin

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Цей кукі-файл зберігає інформацію про те, як відвідувачі користуються нашим мобільним сайтом, та допомагає нам поступово його вдосконалювати відповідно до ваших побажань.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

Кукі-файл: lastUrl

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Ці кукі-файли зберігають інформацію про те, як відвідувачі користуються нашим мобільним сайтом, та допомагають нам поступово його вдосконалювати відповідно до ваших побажань.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

Кукі-файл: s*

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Ці кукі-файли зберігають інформацію про те, як відвідувачі користуються нашим мобільним сайтом, та допомагають нам поступово його вдосконалювати відповідно до ваших побажань.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

Кукі-файл: s_cpc

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Ці кукі-файли зберігають інформацію про те, як відвідувачі користуються нашим мобільним сайтом, та допомагають нам поступово його вдосконалювати відповідно до ваших побажань.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

Кукі-файл: s_evar_34

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Ці кукі-файли зберігають інформацію про те, як відвідувачі користуються нашим мобільним сайтом, та допомагають нам поступово його вдосконалювати відповідно до ваших побажань.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

Кукі-файл: s_evar_35

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Ці кукі-файли зберігають інформацію про те, як відвідувачі користуються нашим мобільним сайтом, та допомагають нам поступово його вдосконалювати відповідно до ваших побажань.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

Кукі-файл: s_fid

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Ці кукі-файли зберігають інформацію про те, як відвідувачі користуються нашим мобільним сайтом, та допомагають нам поступово його вдосконалювати відповідно до ваших побажань.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

Кукі-файл: s_getval_2

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Ці кукі-файли зберігають інформацію про те, як відвідувачі користуються нашим мобільним сайтом, та допомагають нам поступово його вдосконалювати відповідно до ваших побажань.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

Кукі-файл: s_ria

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Ці кукі-файли зберігають інформацію про те, як відвідувачі користуються нашим мобільним сайтом, та допомагають нам поступово його вдосконалювати відповідно до ваших побажань.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

Кукі-файл: s_sq

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Ці кукі-файли зберігають інформацію про те, як відвідувачі користуються нашим мобільним сайтом, та допомагають нам поступово його вдосконалювати відповідно до ваших побажань.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

Кукі-файл: s_sv_sid

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Ці кукі-файли зберігають інформацію про те, як відвідувачі користуються нашим мобільним сайтом, та допомагають нам поступово його вдосконалювати відповідно до ваших побажань.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

Кукі-файл: s_vi

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Ці кукі-файли зберігають інформацію про те, як відвідувачі користуються нашим мобільним сайтом, та допомагають нам поступово його вдосконалювати відповідно до ваших побажань.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

Кукі-файл: s_invisit

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Ці кукі-файли зберігають інформацію про те, як відвідувачі користуються нашим мобільним сайтом, та допомагають нам поступово його вдосконалювати відповідно до ваших побажань.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

Кукі-файл: s_nr

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Ці кукі-файли зберігають інформацію про те, як відвідувачі користуються нашим мобільним сайтом, та допомагають нам поступово його вдосконалювати відповідно до ваших побажань.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

Кукі-файл: s_vnum

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Ці кукі-файли зберігають інформацію про те, як відвідувачі користуються нашим мобільним сайтом, та допомагають нам поступово його вдосконалювати відповідно до ваших побажань.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

- - -

 

Кукі-файл: S_cc

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Цей кукі-файл вказує, що кукі-файли задіяні у вашому браузері.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

- - -

 

Кукі-файл: Signal (Email: contact@brighttag.com)

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Ці кукі-файли використовуються для підрахунку відвідувачів нашого веб-сайту та оцінювання того, як вони ним користуються.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

Кукі-файл: Adobe Analytics

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Ці кукі-файли використовуються для підрахунку відвідувачів нашого веб-сайту та оцінювання того, як вони ним користуються.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

Кукі-файл: Pk_id

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Ці кукі-файли використовуються для підрахунку відвідувачів нашого веб-сайту та оцінювання того, як вони ним користуються.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

Кукі-файл: Pk_ses

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Ці кукі-файли використовуються для підрахунку відвідувачів нашого веб-сайту та оцінювання того, як вони ним користуються.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

- - -

 

Кукі-файл: ForeSee (Email: Privacy@ForeSee.com)

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Ці кукі-файли використовуються для аналізу використання нашого веб-сайту з метою оптимізації.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

- - -

 

Кукі-файл: Psyma

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Цей кукі-файл гарантує, що онлайн-опитування, які ви вже завершили або від яких відмовилися, не показуватимуться вам знову.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

- - -

 

Кукі-файл: Fitreferrer / Original referrer

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Цей кукі-файл містить URL-адресу, за якою користувач прийшов на мобільний веб-сайт. Цей кукі-файл необхідний, щоб відстежувати поведінку відвідувачів.

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

 

- - -

 

Кукі-файл: fitdetection

Дані, що збираються кукі-файлом: ...

Призначення: Цей кукі-файл використовується, щоб збирати інформацію, яка важлива для обробки програмного забезпечення FIT, використовуваного для мобільного веб-сайту (https://developer.sevenval.com/docs/).

Постачальник: [Назва та посилання на вихідні дані постачальника кукі-файлу]

8. активування та деактивування кукі-файлів та подібних технічних засобів

У розділі «Довідка» меню веб-переглядача на вашому комп’ютері вказано, яким чином користувачі можуть дізнатися:

 • як запобігти задіюванню нових кукі-файлів у веб-переглядачі;
 • як налаштувати веб-переглядача таким чином, щоб він щоразу повідомляв про одержання нового кукі-файлу;
 • як повністю унездатнити кукі-файли.

 

Якщо кукі-файли будуть унездатнені, тоді більша частина інформаційного наповнення сайту Opel також буде унеможливлена. Наприклад, пошук дилерів, конфігуратор автомобілів та спеціальні пропозиції для користувачів можуть показуватися неправильно. Щоб запобігти цьому, ми рекомендуємо задіювати кукі-файли. 

 

Є чимало публікацій онлайн, присвячених кукі-файлам. Якщо бажаєте, ви можете одержати з них більш детальну інформацію. Див., наприклад,: http://www.allaboutcookies.org

9. спілкування через соціальні мережі

Спілкування з клієнтами та надання допомоги через соціальні мережі

 

Крім того, ви можете зв’язатися з ТОВ «Пежо Сітроен Україна» через відповідні сторінки у соціальних мережах. Наприклад, якщо ви надішлете нам повідомлення, зробите публікацію або залишите коментар на наших сторінках у соціальних мережах, ми зможемо скористатися з інформації, що міститься у вашому повідомленні, публікації або коментарі, щоб вирішити порушене вами питання. Щоб допомогти вам у вирішенні порушеного вами питання, ми можемо попросити вас надати в особистому повідомленні додаткову інформацію, таку як детальна інформація про проблему, ім’я та прізвище, адресу електронної пошти, код кузова автомобіля, телефон, місце розташування (місто/область) та/або марку, модель та рік випуску транспортного засобу. Надана вами інформація не буде використовуватися для адресного маркетингу; маркетингові дослідження для поліпшення послуг та продукції будуть проводитися лише на основі сукупних (знеособлених) даних.

 

Зауважте, що ви не повинні включати до свого коментаря або повідомлення будь-які конфіденційні дані (такі як інформація про расове або етнічне походження, політичні погляди, релігійні або філософські переконання або здоров’я). Пам’ятайте, що якщо ви опублікуєте щось на загальнодоступній сторінці у соціальних мережах, будь-хто зможе це прочитати.

 

 

Посилання на сторінки у соціальних мережах.

 

На нашому сайті розміщено посилання на наші сторінки у соціальних мережах.

 

Щоб убезпечити ваші персональні дані під час відвідування нашого сайту, ми не використовуємо соціальні модулі (плаґіни). Замість цього внизу кожної сторінки на веб-сайті можна знайти HTML-посилання, завдяки чому ви зможете легко обмінюватися ними у соціальних мережах. Розміщаючи посилання, ми запобігаємо прямого з’єднання з серверами різних соціальних мереж, коли ви переходите за посиланням з нашого сайту. Коли клацнути на одну з кнопок, відкриється нове вікно веб-переглядача, де користувача буде направлено на відповідний сайт постачальника послуг, на якому (після входу в систему) можна, наприклад, скористатися кнопкою «Подобається» або «Поділитися».

 

Щоб отримати додаткову інформацію про мету та масштаби обробки даних та подальшого використання ваших персональних даних постачальником послуг та його веб-сайтами, а також про ваші права та можливі налаштування захисту вашої приватності, ознайомтеся з інформацією про захист даних відповідного постачальника послуг:

 

10. ваші права

Як суб’єкт персональних даних, ви маєте право доступуправо на коригування данихправо на стирання даних (право на забуття), право на обмеження оброблення данихправо на мобільність данихправо заперечувати оброблення персональних даних, що стосуються вас, відповідно до пунктів 1e або 1f статті 6 регламенту GDPR або там, де персональні дані обробляються з метою безпосередньої роботи з клієнтами у відповідності з чинним законодавством.

 

Зверніть увагу, що ваші вищевказані права обмежені законом та повинні виконуватися нами, можливо, лише за певних умов.

 

Якщо ви бажаєте скористатися вищевказаними правами, будь ласка, напишіть нам на адресу olga.barsuchenko@mpsa.com

 

Ваші персональні дані можуть бути оновлені нами як відповідальним контролером [або спільним контролером] в будь-який час (наприклад, зміна вашої адреси).

 

Щоб скористатися правом на подання скарги (стаття 77 регламенту GDPR), будь ласка, зверніться з листом на адресу olga.barsuchenko@mpsa.com.

 

 

Право відкликати свою згоду.

 

Ви маєте право відкликати свою згоду в будь-який час (для цього, будь ласка, напишіть нам на адресу olga.barsuchenko@mpsa.com. Відкликання згоди не вплине на законність оброблення даних відповідно до згоди, що була надана до її відкликання.

11. зміни до регламенту доступу до інформації 

Усі майбутні зміни у нашому Регламенті доступу до інформації будуть опубліковані на цьому сайті. Тому ми рекомендуємо вам періодично переглядати ці зміни на цій сторінці.

12. напишіть нам

Тов «пежо сітроен україна»

Вул. Кирилівська, буд. 60, м.Київ, 04080


Телефон: +380 44 364-97-07

E-mail: olga.Barsuchenko@mpsa.Com