Перейти далі
Перевірки

Перевірки

Регулярний огляд, сезонні перевірки та шини

Тримайте свій Opel у чудовому стані завдяки нашим фахівцям

Наші автомобілі відомі за чудові технічні характеристики та високу якість. Щоб тримати їх у відмінному стані, ми рекомендуємо всім водіям періодично перевіряти свої автомобілі Opel. Насамперед  це актуально напередодні зміни сезону або довгої поїздки. Скористайтеся послугами офіційних СТО Opel!

Перевірка систем безпеки на сто Opel

Підготуйтеся до сезону!

Завітайте на своєму автомобілі на офіційну СТО протягом тижня безпеки Opel, щоб наші фахівці з технічного обслуговування перевірили всі деталі та механізми, що відповідають за безпеку вашого автомобіля!

Тиждень безпеки Opel: 24-30 червня.

 

Наша найкраща пропозиція:

Безплатна перевірка систем безпеки

Перевірка стану щіток склоочисників на сто Opel

Не дозволяйте нічому стати на заваді оглядовісті.

Завітайте на своєму автомобілі на офіційну СТО, щоб наші фахівці з технічного обслуговування перевірили стан щіток склоочисників та рівень омивача в бачку!

 

Наша найкраща пропозиція:

Безплатна перевірка щіток склоочисника

Перевірка стану акумулятора на сто Opel

Підготуйтеся до сезону!

Завітайте на своєму автомобілі на офіційну СТО Opel, щоб наші фахівці з технічного обслуговування перевірили стан акумулятора!

 

найкраща пропозиція:

Безплатна перевірка стану акумулятора

Перевірка стану гальмівної системи на сто Opel

Підготуйтеся до сезону!

Завітайте на своєму автомобілі на офіційну СТО Opel, щоб наші фахівці з технічного обслуговування перевірили стан гальмівної системи.

 

Наша найкраща пропозиція:
Безплатна перевірка стану гальмівної системи

Перевірка рівня моторної оливи на сто Opel

Підготуйтеся до сезону!

Завітайте на своєму автомобілі на офіційну СТО Opel, щоб наші фахівці з технічного обслуговування перевірили рівень моторної оливи.

 

Наша найкраща пропозиція:
Безплатна перевірка рівня моторної оливи

Перевірка стану системи мікроклімату на сто Opel

Підготуйтеся до сезону!

Завітайте на своєму автомобілі на офіційну СТО Opel, щоб наші фахівці з технічного обслуговування перевірили стан системи мікроклімату.

 

Наша найкраща пропозиція:
Безплатна перевірка стану системи мікроклімату

Перевірка стану систем освітлення на сто Opel

Підготуйтеся до сезону!

Завітайте на своєму автомобілі на офіційну СТО Opel, щоб наші фахівці з технічного обслуговування перевірили стан систем освітлення.

 

Наша найкраща пропозиція:
Безплатна перевірка стану систем освітлення

Фахові технічні огляд

Тримайте свій автомобіль Opel у якнайкращому стані за допомогою нашого сервісного фахівця. Він знається на техніці вашого автомобіля та має під рукою  найсучасніші інструменти, щоб забезпечити високу якість ремонту за справедливу ціну. Відвідування уповноваженого СТО щонайменше раз на рік підвищує остаточну вартість автомобіля під час перепродажу.

Послуга mydigitalservice

Будьте в курсі того, що відбувається з вашим автомобілем, під час його обслуговування!

 

  • Отримуйте оновлення статусу обслуговування вашого автомобіля в режимі реального часу за допомогою електронної пошти або SMS
  • Переглядайте відео та фотографії виявлених питань
  • Затверджуйте або відхиляйте вирішення виявлених питань онлайн

Діагностика систем автомобіля

Оскільки в автомобілях може нараховуватися до 10 тис. деталей, вони є досить складними механізмами. Лише за 12 хвилин ми здійснюємо візуальну перевірку  вашого автомобіля, щоб упевнитися у його безпеці та надійності.

Діагностика працездатності систем автомобіля є безкоштовною. Після неї одразу надається звіт про стан вашого автомобіля Opel.

Обов’язковий техогляд

Обов’язковий державний техогляд проводиться раз на рік з метою перевірки безпеки вашого автомобіля та вмісту шкідливих речовин у відпрацьованих газах. Офіційні дилери Opel завжди зможуть підготувати ваш Opel до такої перевірки.

Знайдіть офіційне сто Opel