Перейти далі
Нові умови гарантії

Нові умови гарантії

3 роки або 100 тис. км

Перезавантаження Opel в україні: на автомобілі марки діють нові умови гарантії

 
  • На всі нові автомобілі Opel, що продаються через офіційну дилерську мережу в Україні, діє гарантія три роки або 100 тис. км.
  • Це одні з найкращих гарантійних умов серед німецьких автобрендів.
  • Нові умови гарантії чинні з липня 2019 року. 

22 серпня 2019 року

Вислів «німецька якість» вже багато років для автомобілістів є однією з головних переваг у процесі вибору автомобіля: для них характерна чудова витривалість та надійність, простота в експлуатації та ремонті. Починаючи з літа 2019 року, ще одним плюсом на користь Opel стали нові умови гарантії: на всі легкові автомобілі Opel діє гарантія завдовжки три роки або 100 тис. км пробігу.

 

Зауважимо, що серед автомобілів німецьких марок, представлених в Україні, марка Opel відтепер може запропонувати один з найдовших гарантійних періодів. До того ж трирічна гарантія діє на всі моделі марки: комфортабельний та демократичний седан Astra, модель бізнес-класу Insignia, міський кросовер Crossland X, просторий сімейний кросовер Grandland X. Подовжений гарантійний термін якнайкраще підтверджує, що Opel уособлює якість та надійність!

 

Німецька марка Opel приваблює покупців не лише їздовими характеристиками та довговічністю автомобілів, але й вигодою в придбанні: класична Astra доступна за ціною від 404 тис. грн, Crossland X та Grandland X — від 466 тис. грн і 593 тис. грн відповідно, а бізнес-седан Insignia може стати вашим за 687 тис. грн. Для тих, хто не готовий сплатити всю суму одразу, доступні спеціальні умови кредитування за програмою Opel Finance

 

Нові гарантійні умови Opel набули чинності з липня 2019 року для всіх легкових автомобілів, що продаються через мережу офіційних дилерів марки Opel в Україні.