Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


СПРАВЛЯЙТЕ ВРАЖЕННЯ ОДРАЗУ.

Завдяки чітким обрисам, кузовом у стилі купе та лінією даху, що плавно спускається до заднього бампера, цей седан вражає своїм спортивним виглядом та чудовою аеродинамікою.

ДОСКОНАЛІСТЬ У КОЖНІЙ ДЕТАЛІ.

Кожна деталь тут служить вашому комфорту: приладова панель трохи розвернута до водія, ергономічні сидіння AGR (опція) піклуються про спину, а якісні матеріали міцні та приємні.

 

  • Першокласна якість виконання.
  • Комфорт класу «люкс», зокрема сидіння, сертифіковані незалежним німецьким Центром передових ергономічних технологій AGR1, який бореться за здорові спини водіїв і пасажирів.
  • Фонове освітлення2 салону, яке дарує комфорт і відчуття простору.

 

1 Ергономічне сидіння водія AGR входить у стандартну комплектацію. Шкіряна оббивка передбачена для комплектації Innovation (шкірою обтягуються лише контактні поверхні сидінь).

2 У дверях та на центральній консолі у комплектації Innovation.

 

ЧИТАТИ ДАЛІ ПОКАЗАТИ МЕНШЕ

КРАСА У НАЙПРАКТИЧНІШІЙ ФОРМІ.

У салоні вдоволь місця для пасажирів та багажу. Чималий простір на задньому ряду та багажник на 490 л зроблять приємною кожну поїздку що для водія, так і для пасажирів.

 

Попри чималий простір для ніг пасажирів другого ряду у седані Insignia Grand Sport передбачено просторий багажник. Якщо скласти спинки задніх сидінь, то багажний простір можна збільшити до 1450 л.

 

ЧИТАТИ ДАЛІ ПОКАЗАТИ МЕНШЕ

СТВОРІЙТЬ СВІЙ ВЛАСНИЙ ОБРАЗ.

Надайте седану Insignia Grand Sport свій унікальний характер за допомогою привабливих легкосплавних колісних дисків діаметром від 16 до 20 дюймів.