Особливості

ПРОСТОРИЙ, КОМФОРТАБЕЛЬНИЙ, ІННОВАЦІЙНИЙ.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ.

УНІВЕРСАЛЬНІ СИДІННЯ

Combo Life можна придбати у виконанні з п’ятьма або сімома місцями1 у салоні, що робить цей автомобіль напрочуд універсальним. Вам потрібно більше місця у багажнику? Два зсувних сидіння2 на третьому ряду можна з легкістю демонтувати.

 

1 Опція.

2 Третій ряд сидінь можна замовити що у звичайній версії (L1), так і у модифікації з подовженою колісною базою (L2). 

 
ПЕРЕВЕЗЕННЯ БАГАЖУ
Завдяки багажнику завбільшки 597 л1, який за потреби можна збільшити до 2126 л2, Combo Life може похизуватися неабиякою практичністю. Таким чином вам доведеться подбати лише про те, щоб десь знайти стільки багажу, щоб заповнити його повністю.
 
РОЗДІЛЬНІ ЗАДНІ СИДІННЯ
На ваш вибір практичний задній диван зі спинкою, що складається на 40%, 60% чи 100% або 3 окремих задніх сидіння1, на кожному з яких передбачено типові скоби стандарту ISOFIX для дитячих крісел, щоб ви могли перевозити своїх дітлахів із пункту А до пункту B у цілковитій безпеці та з комфортом.
 
КОМІРКИ ДЛЯ РЕЧЕЙ
Модель Combo Life може похизуватися найрізноманітнішими комірками, у які помістяться всі ваші дрібні речі.
 
ВІДСУВНІ ДВЕРІ
Відсувні двері обабіч кузова спростять посадку та висадку пасажирів. У задній частині передбачено відкидні двері з вікном, що відкривається1, щоб мати швидкий та простий доступ до багажника.
 
ВЕРСІЇ З РІЗНОЮ ДОВЖИНОЮ
Combo Life представлено у двох версіях на вибір: завдовжки 4,4 м (звичайна модель, L1) та завдовжки 4,75 м — версія з подовженою колісною базою Combo Life XL (L2), що передбачає ще більше простору у салоні та багажнику.
 

ДИЗАЙН.

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД
Оформлений, як справжній Opel, Combo Life привертає до себе увагу поєднанням елегантного, впевненого зовнішнього вигляду, високої якості та найсучаснішої техніки.
 
ІНТЕР’ЄР САЛОНУ
Висока посадка водія, зручні органи керування  та вдоволь місця у салоні – саме завдяки цим чинникам у ретельно продуманій кабіні Combo Life  можливість підключати портативну електроніку поєднано з практичними речами.
 
СВІТЛОДІОДНІ ДЕННІ ХОДОВІ ВОГНІ

Світлодіодні денні ходові вогні1 поліпшують вашу видимість, допомагаючи вам та іншим учасникам дорожнього руху безпечно подорожувати у світлу пору доби.

 

1 Передбачено у комплектації Innovation.

 

СУЧАСНА ТЕХНІКА.

ВІДЕОКАМЕРА ЗВОРОТНОГО ОГЛЯДУ

Панорамна відеокамера зворотного огляду з кутом огляду на 180°1 передає відеосигнал про те, що відбувається навколо автомобіля на сенсорний екран з діагоналлю 20,3 см (8 дюймів). Віртуальні напрямні лінії на екрані допомагають спростити процес здавання назад.  

 

Передбачено у комплектації Innovation.

 
СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ ПАРКУВАННІ

Автоматична система допомоги при паркуванні1 виявляє підхожі місця для стоянки, виконує дії кермом та надає звукові та візуальні попередження, щоб запобігти зіткненням під час маневрування. 

 

1 Опція.

 
ПІДІГРІВАННЯ СИДІНЬ
На відміну від інших моделей у цьому сегменті, у Combo Life передбачено можливість підігрівати передні сидіння.  Поїздки у холодну пору року тепер стануть набагато комфортнішими.
 

БЕЗПЕКА.

РОЗПІЗНАВАННЯ ЗНАКІВ ОБМЕЖЕННЯ ШВИДКОСТІ

Система розпізнавання знаків обмеження швидкості1 зчитує дорожні знаки, щоб відслідковувати зміни в обмеженнях швидкості на різних ділянках, та пропонує водієві відповідним чином відкоригувати свою швидкість.

 

1 Передбачено лише для версій з автоматичною коробкою передач.

 
ПОДУШКИ БЕЗПЕКИ
Шість подушок безпеки, включно з фронтальними подушками для водія та переднього пасажира, бічними подушками для водія та переднього пасажира та щитовими подушками безпеки, що розкриваються на всю довжину салону, надійно убезпечать вас та ваших пасажирів під час поїздок.
 

СУМІСНІСТЬ.

ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА
Для Combo Life передбачена новітня інформаційно-розважальна система з Apple CarPlay™1 та Android Auto™1 . Вона дозволяє  одночасно підключати два смартфони та керувати ними за допомогою сенсорного екрана з діагоналлю 20,3 см (8 дюймів).
 

ДИНАМІКА РУХУ.

ДВИГУНИ
В Україні Combo Life представлений з двома дизельними двигунами на вибір: 1,6-літровим 1 на 92 к. с. та 1,5-літровим 2 — на 130 к. с. 
КОРОБКИ ПЕРЕДАЧ

Combo Life можна придбати з п’ятишестишвидкісною механічною коробкою передач з чітким перемиканням або високотехнологічною восьмишвидкісною автоматичною КПП1, — вибір за вами.

 

1 Восьмишвидкісна автоматична коробка передач пропонується у парі з 1,5-літровим дизельним двигуном на 130 к. с.

 

СПЕЦІАЛЬНІ МОДЕЛІ.

COMBO LIFE 2020

Full of Extras. As standard. Opel 2020 models give customers exactly what they want by offering models that are fully equipped with innovative solutions as standard to suit all different needs. 

 

 

КУМЕДНІ ФАКТИ.

АКСЕСУАРИ OPEL+.

Вдовольняємо потреби різних покупців.

Надайте своєму Combo Life індивідуальності за допомогою оригінальних аксесуарів Opel+, щоб отримати якнайбільше від життя! Спроектовані та випробувані для автомобілів Opel.

Зображення можуть відрізнятися від реальних виробів у роздрібному продажу.

Багажний бокс на дах
Багажна сітка
Багажник на дах