Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


ЗАЙМАЙТЕ СТІЛЬКИ МІСЦЯ, СКІЛЬКИ ТРЕБА.

Crossland X ідеально пасуватиме до вашого способу життя що в Україні, так і за кордоном, пропонуючи надзвичайну універсальність та чималий багажник, щоб ви завжди були напоготові.

 

Crossland X має пропорції кросовера та багажник завбільшки 410 л — один найбільших у цьому класі автомобілів. За потреби, склавши спинки задніх сидінь, можна збільшити простір для багажу до 1255 л. Комплектація передбачає, щоб спинки задніх сидінь складалися на 100%, 60%, або 40%. Підлокітники можна відсувати, щоб збільшити місце для довгих предметів, а дворівневу підлогу у багажнику піднімати та опускати за потреби.

 

ЧИТАТИ ДАЛІ ПОКАЗАТИ МЕНШЕ

КОМФОРТНІ СИДІННЯ — ЗАПОРУКА ЗДОРОВОЇ СПИНИ.

Прибувайте на місце у розслабленому стані завдяки активним ергономічним сидінням, що мають знак якості AGR (кампанія за здоров’я спини)1 Вкл. можливість регулювання за 16-ма параметрами.

 

Завдяки високій посадці Crossland X забезпечить водієві та передньому пасажиру чудовий огляд. Крім того, на передньому ряду встановлено ергономічні сидіння1, що підтримують тулоб у здоровому положенні. У салоні цього автомобіля зручно вмоститися зможе кожен: положення передніх сидінь можна регулювати, передбачено підтримку поперека та підголівники.

 

1 Опційні ергономічні сидіння сертифіковані кампанією за здорові спини, активісти якої дбають про здоров’я спини водія та пасажирів. За актуальними цінами звертайтеся до офіційних дилерів.

 

ЧИТАТИ ДАЛІ ПОКАЗАТИ МЕНШЕ