Сумісність
Інформаційно-розважальна система 
На роботі або після ультрасучасна інформаційно-розважальна система завжди до ваших послуг на новому Combo Electric! На удосконаленій мультимедійній системі передбачено радіоприймач AM/FM з підтримкою цифрового радіо (DAB) і гучний зв’язок. Вона підтримує протоколи Apple CarPlay™ ¹ і Android Auto™ ¹ для бездротового з’єднання зі смартфонами, дозволяючи виводити на 10-дюймовий сенсорний екран² картинку з деяких застосунків на смартфонах. Дозвольте навігаційній системі з вашого смартфона максимально зручно й вчасно доправити вас до місця призначення. 

Apple CarPlay™ й Android Auto™ дозволяють користувачам отримувати простий доступ до корисних застосунків та функцій смартфону під час їзди:

 

  • Використовуйте телефон у якості засобу супутникової навігації через застосунок Maps
  • Відтворюйте свої улюблені списки музичних композицій через Spotify
  • Надсилайте й отримуйте повідомлення через WhatsApp та Skype

 

¹ Apple CarPlay™ є торговою маркою корпорації Apple Inc., зареєстрованої в США та інших країнах. Android Auto™ є торговою маркою корпорації Google Inc.

² Сумісність й деякі функціональні можливості можуть відрізнятися залежно від типу пристрою та версії операційної системи.

Заряджання без дротів

Новий індукційний зарядний пристрій у салоні Combo Electric¹ дозволить вам заряджати сумісний телефон на ходу, хоч коли, без використання кабелів.

 

¹ Опція